Продукт німецького бренду Mil-Tec® . Зручна армійська сумка за моделлю парашутних сумок
- ємність 105л
- міцний поліестер, водонепроникне PU покриття
- широкий пояс для носіння через плече, знімний
- дихаюча 3D сітка
- центральна ручка валізи, обрізана
- 2 бічні ручки
- жорстке дно
- Висувні ребра жорсткості, мішок можна згорнути
- 5 протиковзких гумових ніжок
- 2 кишені на блискавці
- 2 кишені на липучках
- Модульна система MOLLE / PALS
- Можливість кріплення додаткових кишень
- Великі панелі на липучках для нашивок
- Розміри: 79 х 38 х 35,5 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| По типу конструкции | Мягкий |
| Объем | 105 л |
| Особенности | Водоотталкивающая пропитка, Анатомическая конструкция, Лямки анатомической формы, Система подвески Molle, Боковой вход |
| Производитель | MiL-tec |
| Количество лямок | 1 |
| Вес | 1.3 кг |
| Материал | Полиэстер |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 79 см |
| Длина | 35.5 см |
| Ширина | 38 см |
Информация для заказа
- Цена: 2 699 ₴





