Армійський транспортний мішок, зроблений по зразку армії США.
- Речовий мішок пошитий з дуже міцної парусини.
- Оснащення плечової лямкою і ручкою, передбачені петлі для стяжки.
- Вага: 1.3 кг
- Розмір: 98 х 32 х 32 см.
- Об'єм: 95 л.
- Матеріал: 100% бавовна.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 1.3 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Объем | 95 л |
| Страна производитель | Германия |
| По типу конструкции | Мягкий |
| Количество лямок | 1 |
| Особенности | Водоотталкивающая пропитка, Анатомическая конструкция, Лямки анатомической формы |
| Производитель | MiL-tec |
| Материал | Хлопок |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 98 см |
| Ширина | 32 см |
| Длина | 32 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 499 ₴





