
Гілкоріз універсальний Fiskars UP82 115360 призначений для обрізки гілок, розташованих на різній висоті відносно зростання людини. З його допомогою ви одріжете і низько і високо розташовані жорсткі суччя. При цьому фізична підготовка вам не знадобиться, завдяки особливій будові ріжучого механізму PowerReelITM. Він полегшує вам роботу рівно в 12 разів.

Незважаючи на те, що довжина машини складає всього 150 см, з його допомогою ви зможете обрізати гілки на висоті до 3,5 м, завдяки телескопічній штанзі. Поворотний діапазон універсального веткореза Fiskars – 230 градусів, так що висока маневреність вам забезпечена. Вага такого інструменту – 870 р. Орудувати ним дуже легко, дістаючи гілки з самих важкодоступних місць.
Лезо веткореза Fiskars зроблено з високоякісної сталі. Його алюмінієва ручка гранично легка і комфортна на дотик. Все це – додаткові переваги до основним характеристикам моделі, яка активно використовується в усьому світі. Працювати з ним дуже просто, навіть якщо ви ніколи не мали досвіду з подібних інструментів. Досить встановити гілку між двома лезами і злегка потягнути за ручку. Пара секунд і гілка опиниться на землі. Точно так само можна вчинити і з процесом збору фруктів. Просто підставте під фрукт плодосьемник і переріжте з допомогою універсального веткореза корінець.
Як бачите, цей інструмент допоможе вам з прибиранням саду і зі збором плодів одночасно. Купити гілкоріз універсальний Fiskars UP82 115360 дуже просто, адже його ціна гранично доступна, а переваги непорівнянні.
| Основні | |
|---|---|
| Форма леза | Пряма |
| Виробник | Fiskars |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Максимальний діаметр реза | 32 мм |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Вага | 0.9 кг |
| Загальна довжина | 1580 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 120 |
- Ціна: 1 699 ₴


