
Висоторіз телескопічний Fiskars UP86 115560 – алюмінієвий інструмент, призначений для швидкої і легкої обрізання високих дерев. Його довжина становить 241,6 див., він обладнаний телескопічною ручкою, здатної розсуватися до 4 м, а це означає, що ви зможете доглядати за деревами висотою від 4 до 6 метрів. З такими рослинами далеко не завжди допоможе драбина, а висоторіз Fiskars впорається в лічені хвилини.

Вага цього висоторізу всього 1900 р. Завдяки цьому ви зможете працювати довго, не відчуваючи м'язової втоми. Його сміливо можна віднести до практичним і функціональним інструментів, що спрощує регулярний догляд за садом. Ви будете зрізати найжорсткіші гілки, розташовані під будь-яким кутом завдяки голівці, яка регулюється і здатна повертатися на 230 градусів.

Висоторіз Fiskars можна віднести до унікальних інструментів, необхідним у будь-якому приватному господарстві. Його оцінять і професійні садівники, і просто любителі, які цінують красу живої природи. Переваги такого обладнання незаперечні і одне з них – механізм PowerReel. Його завдання – максимально спростити процес роботи. В даному випадку він виконує своє призначення і робить обрізання гілок легше в 12 разів. На додаток, виробник подбав про безпеку, оснастивши інструмент системою блокування.
Купити висоторіз телескопічний Fiskars UP86 115560, значить, додати в арсенал своїх садових інструментів відмінну річ, яка не підведе і зробить повсякденну роботу захоплюючою.
| Загальні | |
|---|---|
| Вага | 1.9 кг |
| Основні | |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Виробник | Fiskars |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Загальна довжина | 4100 мм |
| Максимальний діаметр реза | 32 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 60 мес |
- Ціна: 4 999 ₴

