- Леза з нержавіючої сталі залишаються гострими тривалий час, а антифрикційне покриття верхнього леза знижує тертя й перешкоджає утворенню корозії
- Регульований кут ріжучої головки (до 230º), можливість заміни головки
- Померанчевий вказівник допомагає під час наведення гілкоріза на потрібну гілку
- Надійний механізм блокування лез
- Довжина ручки регулюється в діапазоні 2400-4000 мм, даючи змогу працювати на відстані до 6 метрів
- Міцна конструкція з алюмінію, ручки з матеріалу SoftGrip для комфортного захоплення
- Неслизька основа зберігає гілкоріз у вертикальному положенні під час зберігання
- Регульований кут встановлення й ефективна геометрія зубців пилки для розпилювання дерева
- Надійний механізм блокування, пилка не зіслизне під час використання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fiskars |
| Країна виробник | Польща |
| Тип інструменту | Гілкоріз |
| Максимальний діаметр реза | 32 мм |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Загальна довжина | 4000 мм |
| Вага | 2.135 кг |
| Довжина у складеному вигляді | 2300 мм |
| Гарантійний термін | 60 мес |
| Додаткові функції | |
| Телескопічна ручка | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 399 ₴



