Спеціальне крісло розроблене для максимального комфорту під час фідерної або матчевій риболовлі. Він заснований на нашій надзвичайно популярною і дуже ефективної конструкції рами, а спинку можна легко відрегулювати, якщо підняти і зрушити підлокітники. Вертикально орієнтовані передні ніжки мають дуже поширений діаметр 25 мм, і вони дозволяють встановлювати різні утримувачі і аксесуари, доступні на ринку. Високоякісний м'який матеріал робить матрац надзвичайно зручним для використання протягом багатьох годин одночасно
| Розмір сидячої частини (ширина х довжина) | 56 x 50 см |
| Розмір задньої частини (ширина х довжина) | 53 х 70 см |
| Висота сидячої частини від землі (від-до) | 39 - 48 см |
| Транспортний розмір | 80 х 73 х 14 см |
| кількість штук в упаковці | 1 |
| Вага | 5,8 кг |
| колір | чорний |
| Міцність | 140 кг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mivardi |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 149 ₴





