Компактна, але надзвичайно стійке і міцне крісло з чотирма телескопічними ніжками і міцними підлокітниками. Завдяки каркасу сидіння особливої форми цей стілець пропонує удобною посадку. Самораздвижные телескопічні ніжки оснащені хитними грязьовими пиляками.
Параметри
| Маса | 5,3 кг |
|---|---|
| Розмір сидіння (ширина x довжина) | 48 х 48 см |
| Розмір задньої частини (ширина x довжина) | 48 х 56 см |
| Висота сидіння від землі (від-до) | 30 - 41 см |
| Колір | цифровий камуфляж |
| Сила | 140 кг |
| Розмір | Розмір підлокітника 42 х 4 див. |
| Висота | Максимальна висота 91 см |
| Транспортний розмір | 72 х 65 х 14 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mivardi |
| Країна виробник | Китай |
| Регульовані опори | Так |
| Вага | 5.3 кг |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Максимально допустиме навантаження | 140 кг |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 849 ₴





