

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fiskars |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Тип інструменту | Граблі віялові |
| Кількість зубів | 7 |
| Матеріал робочої частини | Метал |
| Ширина робочої частини | 124 мм |
| Вага | 0.21 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина загальна | 384 мм |
| Висота | 41 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴


