- -13%Залишилось 26 днів
- -11%Залишилось 26 днів
- -4%Залишилось 26 днів
- -10%Залишилось 26 днів
- -4%Залишилось 26 днів
- -16%Залишилось 26 днів
- -13%Залишилось 26 днів
- -14%Залишилось 26 днів
- -11%Залишилось 26 днів
- -11%Залишилось 26 днів
- -16%Залишилось 26 днів
- -12%Залишилось 26 днів
- -13%Залишилось 26 днів
- -15%Залишилось 26 днів
- -15%Залишилось 26 днів
- -12%Залишилось 26 днів
- -20%Залишилось 26 днів
Обслуговування та догляд
Чим краще Ви доглядаєте свої ножі Fiskars, тим рідше Вам доведеться їх заточувати. Однак якщо Ви заточуватимете ніж через рівні проміжки часу – він завжди залишатиметься гострим і готовим до роботи. Ніж буде довше залишатися гострим, якщо Ви використовуватимете його на м'якій поверхні, наприклад, на дерев'яній або пластмасовій дошці для обробки. Ніколи не використовуйте ножі на твердих кухонних поверхнях, щоб не затупити лезо. Після кожного використання ножа професійні кухарі використовують точила або мусат, щоб підготувати ніж до використання наступного разу. У звичайних домашніх умовах не потрібно заточувати ножі так часто. Достатньо заточувати їх регулярно або за необхідності. Чим твердіше лезо ножа, тим довше воно залишається гострим. З іншого боку, висока твердість ускладнює заточування ножа та вимагає використання мусату. І навпаки, м'якше лезо легше заточити, але воно затуплюється швидше, тому його доводиться заточувати частіше, хоча цей процес відбувається значно легше. Завдяки якості виготовлення ножі Fiskars залишаться гострими тривалий час після заточування. Заточування стане особливо легким, якщо використовувати точилку Fiskars Roll-Sharp або мусат. Робота з мусатом потребує застосування спеціальної техніки. Загальний кут заточування ножів Fiskars складає 30 градусів. Використовуючи мусат, слід заточувати ніж по обидва боки під правильним кутом 15 градусів, виконуючи довгі рівномірні рухи. В якості альтернативи можна використовувати точилку Fiskars Roll-Sharp, за допомогою якої можна наточити ніж швидко і легко: поставте точилку на плоску поверхню, вставте в паз точилки лезо ножа і виконайте 3-4 рівномірні рухи ножем вперед і назад. Це гарантує, що процес заточування відбувається під правильним кутом. Важливо рухати ножа вперед і назад — так він заточуватиметься з обох боків. Незалежно від того, якому способу заточування ножів Fiskars Ви віддаєте перевагу, пам'ятайте, що після процедури заточування необхідно сполоснути ніж гарячою водою і відразу його висушити.
Всі ножі Fiskars можна мити в посудомийній машині. Однак ми рекомендуємо все ж таки мити їх вручну. Так вони довше залишатимуться гострими, а значить, Ви отримаєте максимум вигоди зі своєї покупки. При митті ножів вручну слід добре сполоснути їх після використання і висушити відразу після миття. Ніколи не замочуйте ножі Fiskars. Крім того, не допускайте висихання залишків їжі на ножі – згодом кислоти, що містяться у залишках їжі, здатні роз'їдати поверхню ножа. Якщо Ви все ж вирішите мити ножі Fiskars у посудомийній машині, перевірте, щоб вони не стикалися з іншим посудом або столовими приладами, оскільки такий контакт може пошкодити лезо. У посудомийних машинах всіх видів іноді є невелика кількість іржі. Вона може поширюватися у процесі роботи машини. Такі плями іржі можуть утворюватися всередині посудомийної машини або на предметах, які в неї закладаються для миття. Крім того, вони можуть залишитися в машині після попереднього миття. Якщо Ви все-таки волієте мити ножі Fiskars в посудомийній машині, завжди відкривайте дверцята після миття, щоб випустити з неї пару. Також після завершення циклу посудомийної машини рекомендується висушувати ножі за допомогою сухого рушника. Якщо плями іржі все ж таки з'явилися на ножах, їх можна видалити за допомогою спеціального засобу для чищення сталі.
Зберігання
Якщо покласти ніж у ящик без чохла, він швидко затупиться, оскільки лезо пошкоджується від руху та контакту з іншими твердими предметами. Щоб ножі Fiskars залишалися гострими, їх слід вставляти в спеціальний блок або підвішувати на магнітній стінній стійці.